USŁUGI

Dział budowlany

Spółka Domo-Best to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma budowlana o wieloletnim doświadczeniu. Sprawna organizacja, umiejętności zarządcze, wprowadzone w życie procedury, doświadczona kadra oraz stabilność finansowa pozwala nam na uczestniczenie w wielu ciekawych wyzwaniach i podejmowaniu najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Nasz sposób działania umożliwił nam zbudowanie wzajemnego zaufania i satysfakcji z Inwestorami, Partnerami biznesowymi oraz docelowymi odbiorcami, czyli społecznością lokalną.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników: kierowców, operatorów sprzętu i maszyn, robotników budowlanych i drogowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i sprzętowym do kompleksowego wykonywania robót ziemnych, rozbiórkowych oraz prowadzenia transportów i sprzedaży kruszyw budowlanych i materiałów sypkich.

USŁUGI
Wykonujemy między innymi

Nie ograniczamy się wyłącznie do powyższych usług. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zadanie, które można zrealizować w ramach posiadanego przez nas parku maszynowego.

USŁUGI

Dysponujemy obszerną flotą

SPRZĘT BUDOWLANY

SPRZĘT UZUPEŁNIAJĄCY

SPRZĘT TRANSPORTOWY

USŁUGI

Sprzedaż kruszyw

Oferujemy do sprzedaży szeroką gamę kruszyw budowlanych. Przy zakupie materiału, transport naszymi pojazdami odbywa się na bardzo preferencyjnych warunkach.