TRANSPORT I SPEDYCJA

Nasza misja

Naszą Misją jest dostarczanie wysokiej jakości transportu, kreowanie nowych skuteczniejszych rozwiązań transportowych, które skracają czas dostaw.
To co nas wyróżnia to szybkość podejmowania decyzji, elastyczność, prostota działania. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym. Rynek usług branży transportowo–spedycyjnej dynamicznie się rozwija. Potrzeba coraz szybszego przepływu towarów w łańcuchu dostaw to wyzwania których się podejmujemy z pełnym zaangażowaniem.

TRANSPORT I SPEDYCJA
Szybka dostawa ładunku

Spedycja

Dział spedycji krajowej i międzynarodowej zajmuje się konsolidacją i doborem najbardziej optymalnej opcji przesyłania towaru dla Klienta. Realizujemy zlecenia transportu ładunków: drobnicowych na doładunek, częściowych, całopojazdowych.

Specjalizacja:
transport ekspresowy – obsługa firm z różnych branż produkcyjnych, handlowych, transportowo-spedycyjnych.

Transport

Wykonujemy nasze usługi na terenie całej Unii Europejskiej oraz niektórych krajów Europy Środkowo – Wschodniej. Główne kierunki realizowane przez naszą firmę: Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Francja.

Realizujemy zlecenia transportu ładunków: „na doładunek“, częściowych oraz całopojazdowych. Realizujemy również transporty w podwójnej obsadzie lub czarterujemy auta.